RELAX ve tvůrčí atmosféře dílny

... darujte si uvolnění při tvoření na našich workshopech ...

Přijeďte si nakoupit přímo do dílny

Chcete zažít dílnu? Nadýchat se tvůrčí atmosféry a přeladit se na jinou frekvenci? U nás v dílně vám to na chvíli umožníme a necháme vás prohlížet si vystavené výrobky pomalu a rozjímat nad výběrem toho nejlepšího dárku pro vaše milé, pro vás, pro vaši zahradu ... 
Ozvěte se mi ideálně na adrese hanahi@email.cz.  ZDE 

a nebo na telefonním čísle 776 288 858, kde se předem domluvíme na čase vaší zákaznické návštěvy. Naše dílna není totiž otevřená jako obchod, ale s milovníky, fanoušky či obdivovateli keramiky a výtvarna se rádi seznamujeme a pouštíme je dovnitř našeho tvůrčího světa, kde darujeme možnost pocítit jeho působení jako jednotky uvolňující péče.

Kreativní wokshopy

Odpolední tvořivé dílničky pořádáme ve všední dny i o víkendech. Pětihodinový kurz ZÁVÉSY A JINÉ KRÁSY - začíná ve 13 hodin a končí  v 18 hodin. Odvezete si vlastní krásný výrobek. Dle vašeho výběru buď lapač slunce, zvonkohru a nebo jiné čarovné cinkilinkadlo. Cena za workshop je 300 korun za jednoho tvůrce (vhodné až od deseti let) plus cena za komponenty, které si vyberete sami. I s vekým závěsem se vejdete do 1500 korun. Dílna je vybavená sociálním zařízením a kuchyňkou. V ceně jsou nápoje a občerstvení. 
Přihlaste se na adrese hanahi@email.cz.  ZDE 
a nebo na telefonním čísle 776 288 858.

Termíny wokshopů JARO 2022

Do naší dílny na adrese Oslavice 18 Vás zveme na super relaxační tvořivý odpolední kurz vyrábění zvonkoher, lapačů slunce a rozličných cinkilinkadel z široké nabídky komponentů z keramiky i skla. Přihlaste se předem, záloha se neplatí, přijeďte na 13. hodinu.

Letní prázdniny:
Středa 13. července
Sobota 16. července